+38 (067) 282-63-66

office@bitimpulse.com

  • Ua
  • Ru
  • En

ВIT Impulse – номер 1
у сфері аналітики даних на
українському ринку

BIT Impulse – українська компанія зі сфери інформаційних технологій, заснована у Львові. BIT Impulse спеціалізується на аналітичних проєктах. Допомагає бізнесу аналізувати усі процеси діяльності, створювати та втілювати в життя ефективні аналітичні кроки.

Наша місія – спрощувати життя бізнесу. Ми перетворюємо роботу зі складними та об’ємними даними у доступний та легкий процес.
ІТ-рішення компанії BIT Impulse на ринку існує вже понад 15 років. BIT Impulse належить розробка оригінального програмного забезпечення BAT (Business Analysis Tool), яким уже скористалися понад 100 українських та міжнародних компаній.

Цей інструмент для аналізу допомагає бізнесу йти на крок попереду інших. Алгоритми продукту дозволяють детально проаналізувати дані та спланувати подальшу діяльність, прорахувати наслідки тих чи інших бізнесових рішень. При моделюванні прогнозів система самостійно враховує всі можливі фінансові ризики.

Користувач Business Analysis Tool отримує аналіз графіків прибутків та витрат. А також розгорнуту картину роботи усього бізнесу, незалежно від сфери діяльності. Чи це рітейл, виробництво, логістика, маркетинг, чи будь-який інший напрямок. Для роботи із ПЗ не потрібно додаткових умінь чи фахівців. Система формує звіти у вигляді різних типів (таблиця, гафік, циферблат, treemap, scatter-діаграма, карта) та будує доступну візуалізацію аналітики (дашборди). Отриманою інформацією можна легко ділитись з іншими користувачами, надсилати її на e-mail, переглядати на мобільних телефонах, MAC-пристроях.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Досвід роботи з різними сферами діяльності як в Україні, так і за її межами

Розробка додаткового функціонала під клієнта

Ми українська компанія, яка створила продукт світового рівня

Швидке реагування на питання клієнтів