+38 (067) 282-63-66

office@bitimpulse.com

  • Ua
  • Ru
  • En

Умови використання

Ці Умови використання, що містяться в цьому документі на цій веб-сторінці, будуть регулювати використання вами веб-сайту за адресою www.bitimpulse.com (нижче іменованого як «веб-сайт»). Ці Умови застосовуються в повній мірі і впливають на використання вами цього веб-сайту і з використанням цього веб-сайту, ви прямо приймаєте всі умови, що містяться в цьому документі, в повному обсязі. Ви не повинні використовувати цей веб-сайт, якщо у вас є які-небудь заперечення проти будь-якого положення цих Умов використання. Перед використанням цього веб-сайту уважно ознайомтеся з цими Умовами використання.

 

Права на інтелектуальну власність

BIT Impulse або треті особи володіють всіма правами інтелектуальної власності на матеріали, що містяться на цьому веб-сайті. Матеріали, що містяться на цьому веб-сайті, захищені діючим законодавством про авторські права. Вам надається тільки обмежений дозвіл, з урахуванням обмежень, передбачених цими Умовами, для перегляду матеріалів, що містяться в цьому веб-сайті.

Ви не повинні повторно публікувати матеріали з цього веб-сайту (включаючи перевидання на іншому веб-сайті), або відтворювати, або зберігати матеріали з цього веб-сайту в будь-якій публічній або приватній електронній пошуковій системі; ви не повинні відтворювати, дублювати, копіювати, продавати, перепродувати, відвідувати або іншим чином використовувати наш веб-сайт або матеріал на нашому веб-сайті в комерційних цілях без нашої прямої письмової на те згоди.
Елементи веб-сайту захищені законами про зовнішній вигляд, комерційну таємницю та іншими законами і не можуть бути скопійовані або імітовані повністю або частково. Вся користувацька графіка, значки та інші елементи, які з’являються на веб-сайті, є зареєстрованими торговими марками, знаками обслуговування або зовнішнім виглядом BIT Impulse, її афілійованих осіб або інших організацій, які надали BIT Impulse право і дозвіл на використання таких знаків і не можуть бути використані або піддаватися втручанню в будь-якій формі без чинного письмової згоди BIT Impulse.

У той час як BIT Impulse забезпечує захист авторських прав у всіх публікаціях, які розміщує в Інтернеті, BIT Impulse дає згоду на звичайне завантаження, копіювання та поширення інформації в некомерційних цілях тільки всередині організації користувача. Беручи до уваги це, користувачі погоджуються, що копії інформації збережуть всі повідомлення про авторські права та інші права власності.

 

Обмеження

Вам категорично заборонено використовувати цей веб-сайт будь-яким способом, який завдає або може завдати шкоди цьому веб-сайту, або використовувати цей веб-сайт всупереч чинним законам і правилам, або використовувати будь-яким чином, в результаті чого може бути завдано шкоди веб- сайту або будь-якій особі або бізнес-організації.

 

Сторінки клієнтів

Деяка обмежена інформація доступна на сайті тільки зареєстрованим клієнтам BIT Impulse, які зареєстровані для отримання інформації через паролі, випущені BIT Impulse. Ця обмежена інформація буде розглядатися як конфіденційна і запатентована інформація BIT Impulse.
BIT Impulse дозволяє зареєстрованим клієнтам завантажувати, копіювати і використовувати обмежену інформацію тільки в рамках організації клієнта і тільки для намічених цілей, дозволених BIT Impulse. Видача реєстраційного пароля обумовлена використанням клієнтом інформації відповідно до умов їх ліцензійної угоди на програмне забезпечення з BIT Impulse. Клієнти не повинні передавати свої паролі несанкціонованим сторонам.

 

Ділові відносини

Цей сайт містить посилання на інші сайти. BIT Impulse не несе відповідальності за зміст таких сайтів.

 

Юридичні умови

Цей веб-сайт може містити інші службові повідомлення та інформацію про авторські права, з умовами яких необхідно ознайомитись і їх дотримуватися. Інформація на цьому веб-сайті може містити помилки або технічні неточності. Інформація може бути змінена або доповнена без попереднього повідомлення. BIT Impulse також може вносити зміни та / або зміни в продукти і / або програми, описані в цій інформації, в будь-який час без попереднього повідомлення. BIT Impulse не бажає отримувати конфіденційну або пропрієтарну інформацію від вас через наш веб-сайт.

 

Обмеження відповідальності

Зобов’язання BIT Impulse щодо своїх продуктів і послуг регулюються виключно угодами, за якими вони надаються. Якщо ви отримуєте продукт або послугу від BIT Impulse через цей веб-сайт, який надається без угоди, цей продукт або послуга надається «як є» без будь-яких гарантій, неявних або інших, і ваше використання цього продукту або послуги здійснюється на ваш власний ризик.

Крім того, посилання на інший, не BIT Impulse, сайт не означає, що BIT Impulse схвалює або приймає на себе відповідальність за зміст або використання такого веб-сайту. Ви повинні вжити заходів обережності, щоб гарантувати, що все, що ви вибрали для свого використання, не містить таких речей, як віруси та інших явищ деструктивного характеру.

УВАГА: У BIT IMPULSE НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ НАСТУПАЄ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ АБО ІНШІ ПОБІЧНІ ЗБИТКИ ЧЕРЕЗ БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО САЙТУ АБО БУДЬ-ЯКОГО ІНШОГО САЙТУ, НА ЯКІ Є ПОСИЛАННЯ, У ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, БУДЬ-ЯКЕ НЕОТРИМАННЯ ПРИБУТКУ, ПЕРЕРИВАННЯ БІЗНЕСУ, ВТРАТУ ПРОГРАМ АБО ІНШИХ ДАНИХ ВАШОЇ СИСТЕМИ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ АБО ІНШЕ.

 

Відшкодування збитків

Цим ви в повному обсязі звільняєте BIT Impulse від будь-яких і / або всіх зобов’язань, витрат, вимог, причин позову, збитків і витрат, які можуть бути пов’язані з порушенням вами будь-яких положень цих Умов.

 

Зміни

BIT Impulse може в будь-який час переглянути і оновити ці Умови. Ваше постійне використання веб-сайту після будь-яких змін цих Умов використання означає, що ви приймаєте ці зміни. Будь-які аспекти веб-сайту можуть бути змінені, доповнені, видалені або оновлені без попереднього повідомлення на власний розсуд BIT Impulse.

 

Зв’язатися з нами

Якщо у вас є які-небудь питання або коментарі про наших Умов використання, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті info3@bitimpulse.com. Цей веб-сайт належить ТзОВ «БІТ Імпульс» (згадується тут вище як «BIT Impulse»).

 

Контролер

Для цілей законодавства про захист даних Контролером даних є ТзОВ «БІТ Імпульс», компанія зареєстрована в Україні за адресою: м Львів, вул. Зелена 149.