+38 (067) 282-63-66

office@bitimpulse.com

  • Ua
  • Ru
  • En

BIT Impulse – переможець
Національної премії
“Вибір Країни” 2021

Успіх бізнесу залежить від вчасно прийнятих ефективних управлінських рішень. Але як власнику прийняти правильне рішення? Як швидко відстежувати тенденції ринку, миттєво на них реагувати та зробити правильні кроки? А як щодо збільшення ефективності роботи топ менеджменту? Максимального контролю над бізнесом й cash flow?

Відповідь на ці та інші болючі для бізнесу питання дає львівська компанія BIT Impulse – розробник унікального програмного забезпечення Business Analysis Tool (BAT). Саме завдяки цьому продукту компанія отримала визнання та найвищу нагороду – “Вибір Країни 2021”.

Програмне забезпечення Business Analysis Tool (BAT) продукує повну картину бізнесової діяльності компанії. Проводить глибинні аналізи даних та дає можливість прогнозувати наслідки від тих чи інших управлінських рішень.

На сьогодні BIT Impulse пропонує приватному бізнесу та державним структурам продукт світового рівня, який перевищує за низкою параметрів усі існуючі аналоги.

«BIT Impulse – це компанія, єдина на українському ринку, яка створила надійний та революційний продукт у сфері бізнес-аналітики. У нас працюють талановиті молоді спеціалісти, які мають досвід роботи з різними сферами бізнесу як в Україні, так і за її межами. Наш продукт слугує підтвердженням того, що українська ІТ-галузь здатна створювати продукти світового рівня, конкуруючи зі світовими ІТ-гігантами», – зазначив директор та власник компанії BIT Impulse Петро Федишин.

Як революційний продукт від BIT Impulse спрощує життя власникам бізнесу?

Business Analysis Tool від BIT Impulse надає чітке розуміння всіх бізнесових процесів у режимі онлайн. Власнику компанії, яка використовує BAT, не потрібно проводити весь свій час в офісі й пильнувати бізнес. Достатньо мати телефон та доступ до інтернету.

Збільшується ефективність використання оборотних коштів, покращується робота з загальними фінансовими показниками. При цьому зберігається повна безпека даних. До речі, звіти можна переглядати у таблицях, графіках, циферблатах, treemap, scatter-діаграмах, карті.

Перевагу ІТ-рішення від BIT Impulse у роботі з великим об’ємом даних уже відчули на собі понад 100 компаній, які не один рік користуються системою ВАТ. Мова йде про бізнеси різних галузей, що представлені у 15 країнах світу: США, Великобританія, Бразилія, країни східної Європи.

У переліку користувачів продуктом Business Analysis Tool, зокрема, азербайджанська нафтова компанія «Сокар», нафтовидобувна компанія «Укрнафта», Shell, Nestlé, Shwarzkopf, «Нова Пошта», ІТ компанія SoftServe, торгові мережі техніки «Ельдорадо» та «Комфі», будівельна компанія «Ріел», Львівська міська рада, Київська міська державна адміністрація та інші.

«Ми запропонували бізнесу продукт, який спрощує життя та дозволяє не просто тримати дані в одному ресурсі, а й глибоко аналізувати ситуацію. Ви зможете приймати рішення, які дозволять вашому бізнесу розвиватися та рости», – підсумовує Петро Федишин.

BIT Impulse є членом
Львівського ІТ-кластеру

Також BIT Impulse є
партнером Microsoft