+38 (067) 282-63-66

office@bitimpulse.com

  • Ua
  • Ru
  • En

Клієнти про компанію
BIT Impulse

Костянтин Комаров

директор IT відділу "Львівська Пивна Компанія"

З ПЗ від BIT Impulse особливо тісно працює наш торговий відділ: від супервайзера до директора з продажів. Тому активно використовуємо цей інструмент у своїй щоденній роботі.

Скажу, що наші аналітики задоволені системою Business Analysis Tool. Ми отримали розгорнуті звіти, миттєвий аналіз даних та їх швидке оновлення. А це особливо важливо як у повсякденній роботі, так і стратегічному плануванні. Легкий інтерфейс та доступне адміністрування робить цей продукт дуже зручним. ВАТ допомагає оптимізувати витрати компанії.

Чи задоволені роботою з компанією BIT Impulsе? Так. Питань до співробітництва немає.

Богдан Пус

керівник відділу ціноутворення і аналітики компанії «Наш край»

Програмним забезпеченням для аналізу даних від компанії BIT Impulse ми користуємось з 2009 року. Можу сказати, що це дуже зручна й ефективна співпраця, де компанія швидко реагує на всі питання клієнтів. Сама ж система Business Analysis Tool суттєво спрощує роботу рітейлу у напрямку аналітики даних. ВАТ дала нам можливість глибинно аналізувати показники діяльності. В операційній програмі функціонал для аналітики обмежений.

Зараз отримали можливість провести різносторонній аналіз продаж, залишків, націнку.

Використовувати цей інструмент у власних потребах. Business Analysis Tool зберігає витрати людського ресурсу на роботу з даними у кілька разів.

Однозначно рекомендую рітейлерам ВАТ від компанії BIT Impulse. Ви отримаєте гнучку систему розмежування прав доступу та автоматичних розсилок звітів на електронну пошту користувачів.

Ігор Костенко

керівник відділу розробки ВІ мережі «Ельдорадо»

За час співпраці з компанією BIT Impulse у нас не виникало жодних незрозумілих моментів. А це понад 9 років. Саме стільки ми користуємось системою Business Analysis Tool. Завжди швидка реакція у випадку потреби. Доступний інтерфейс, максимальна співпраця із замовником. Ми отримали стабільність роботи системи, можливість аналізу, які формує програма під час користування звітністю. Серед плюсів однозначно можливість адміністрування прав користувачів, формування дашбордів або звичайних таблиць. Робота з багатовимірною моделлю, автоматичне формування звітів і відправка на електронну адресу користувачам – це дуже зручно. Якщо порівнювати продукт компанії BIT Impulse Business Analysis Tool з Microsoft Power BI, я б віддав перевагу саме Business Analysis Tool. Можливо, він дещо поступається у плані комбінування з різних баз даних, але якщо ми говоримо про можливість роботи з багатовимірними кубами, то продукт від компанії BIT Impulse значно кращий.