+38 (067) 282-63-66

office@bitimpulse.com

 • Ua
 • Ru
 • En

Нові можливості BAT версії 5.6x

Розгорнуті списки елементів в контексті для звітів

Стало можливим візуалізувати вибірку елементів ієрархії в контексті в розгорнутому вигляді: для атрибутних ієрархій як список елементів, а для регулярних як дерево елементів.

 

У розгорнутих списках елементів можливе використання контекстного меню:

 • для атрибутної ієрархії

 

 • для регулярних ієрархій

 

Крім того можливий швидкий пошук в списку елементів в контексті:

 

Наприклад, тепер легко відібрати групу в списку елементів (або по черзі певні елементи), що не менш важливо для атрибутної ієрархії. Для цього достатнього в поле пошуку ввести ключове слово, і за допомогою контекстного меню відзначити все елементи відповідної групи:

 

В результаті, крім раніше обраних, в списку ще будуть обрані і все елементи Road *:

 

При бажанні, Ви можете тепер працювати тільки з цим набором елементів.

Для цього необхідно в контексті для даної ієрархії в формі вибірки елементів на закладці Опції включити Автономний режим:

 

 

Після цього список елементів в контексті буде наступним:

 

Редактор SQL-запиту в «Інтерактивному дешборді»

Якщо в формі Query Editor (майстра створення джерела даних) вибрати спосіб підключення до джерела даних Query (запит), то в формі конструктора запитів, після того як Ви додасте всі необхідні таблиці та представлення, у Вас тепер є можливість редагувати автоматично створений SQL-запит:

 

Для цього поставте галочку навпроти Allow Edit SQL і відредагуйте SQL-запит, який відобразитися в області SQL:

 

Підтримка представлень (views) в «Інтерактивному дешборді»

В адмін модулі, в формі Query Editor (майстра створення джерела даних) для «Інтерактивного дешборда» в конструкторі запитів, можливе використання представлень (views):

 

Stored procedure при роботі з джерелами даних

В адмін модулі в формі Query Editor (майстра створення джерела даних) для «Інтерактивного дешборда», з’явилася можливість використання збереженої процедури (stored procedure) для вибірки даних:

 

На наступному етапі Ви можете задати конкретні параметри для збереженої процедури:

 

Режим клієнт / сервер для «Інтерактивного дешборда»

Для SQL-джерел даних можливе включення Client Mode («Режиму клієнта») для роботи з даними. Щоб його включити необхідно відключити режим сервера для вибраного джерела даних (за замовчуванням встановлено режим сервера). Для цього використайте кнопку Server Mode (режим сервера), яка розташована на панелі інструментів:

 

У режимі сервера операції, пов’язані з даними, виконуються на стороні сервера. Наприклад, коли користувач застосовує фільтрацію до елементу панелі дешборда, то дешборд автоматично запитує необхідні дані, відправивши запит, який містить відповідний SELECT з вказаною умовою WHERE.
У режимі клієнта операції, пов’язані з даними, виконуються на стороні клієнта (модуль звітності / адмін модуль). В цьому режимі стислий знімок агрегованих даних завантажується в пам’ять клієнта. Це зменшує споживання пам’яті та покращує швидкість операцій обробки даних на стороні клієнта, використовуючи кілька методів: стиснення даних, різні групування даних і багатопотокові алгоритми і т. д.

MDX-статистика для запитів за елементами

Додана MDX-статистика для:

 • запитів за елементами у формі вибірки елементів:

 

 • за списком елементів в контексті:

 

 • для допоміжних запитів за списками елементів.

Дана статистика відображається в адмін модулі на закладці Статистика

 

Налаштування пароля

В адмін модулі на закладці Користувачі звітів можна задавати умови складності, термін дії пароля:

 • для всіх користувачів

 

 • для кожного користувача індивідуально

 

Важливо: Вищий пріоритет мають налаштування пароля індивідуальні для користувача.
У формі будуть доступні наступні параметри:

 • Користувач повинен змінити пароль при наступному вході в систему – користувач в примусовому порядку повинен змінити пароль заданий адміністратором;
 • Термін дії початкового пароля, заданого адміністратором – адміністратор задає термін дії початкового пароля (кількість місяців або кінцева дата);
 • Термін дії – термін дії пароля (кількість місяців або кінцева дата);
 • Довжина без спецсимволів (не менше) – довжина пароля, при цьому пароль повинен включати 3 з 4 наступних груп символів: символи верхнього регістру (великі літери), символи нижнього регістру (малі літери), цифри, спецсимволи (! @ # $% ^ *? _ ~ – £ ().,)

Довжина зі спецсимволами (не менше) – довжина пароля зі спецсимволами, при цьому пароль повинен включати 3 з 4 наступних груп символів: символи верхнього регістру (великі літери), символи нижнього регістра (малі літери), цифри і обов’язково спецсимволи (! @ # $% ^ *? _ ~ – £ ().,).

У разі, якщо пароль користувача не задовольняє умовам заданих адміністратором в налаштуваннях пароля, то при логуванні в модуль звітності користувачеві буде запропоновано ввести новий пароль, який повинен відповідати налаштуванням пароля:

 

Пошук в списку звітів в модулі звітності

Для користувачів звітності на закладці Список додано швидкий пошук необхідного звіту в дереві звітів:

 

Виділено вибірки з усіма елементами рівня

На сторінці звіту користувач легко може визначити, яка з вибірок містить тільки всі елементи рівня. Тепер такі вибірки виокремлені певним кольором:

 

Автооновлення даних для «Інтерактивного дешборда»

Для «Інтерактивних дешборда» стала доступна можливість вмикати / вимикати автооновлення даних при модифікації структури звіту: